• دیدار جمعی از دانش آموزان انجمنی با امام جمعه یزد

  • طنین لبیک یا حسین نوجوانان عاشورایی در یزد

  • برگزاری جشن میلاد امام هادی (ع) و عید غدیر در بین دانش آموزان انجمنی یزد

  •                    برگزاری اردوی شهید آوینی ویژه انجمنی های دوره اول یزد

     
دیدار جمعی از دانش آموزان انجمنی با امام جمعه یزد

بمناسبت ۱۳ آبان سالروز تاسیس اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان جمعی از دانش آموزان این تشکل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان یزد، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار با قدردانی از فعالیتهای انجام شده انجمن اسلامی دانش آموزان ، بر تقویت برنامه ها و روحیه  دانش آموزان در مدارس تاکید کرد.

آیت الله ناصری خطاب به دانش آموزان انجمنی، به اهمیت مقوله علم و دانش اشاره کرد و گفت : اولویت اصلی شما افسران جنگ نرم تحصیل شماست ، چرا که شما با درس خواندن می توانید در آینده از مدیران و دانشمندان انقلابی این کشور باشید.

امام جمعه یزد در ادامه از دانش آموزان خواست تا با تقویت قدرت ایمانی و با پیروی از ولایت فقیه بتوانند،شهید مطهری و شهدای دانش آموز را الگوی زندگی خود قرار دهند.

در ابتدای این دیدار حسین میرشریف مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان نیز گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای این نهاد ارائه کرد.

همچنین در ادامه یک دانش آموز پسر و یک دانش آموز دختر به نمایندگی از دانش آموزان انجمنی مسائل و مشکلات حوزه آموزشی و پرورشی را بیان کردند.

222 بازدید
IMG_1100
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3548

پاسخ دهید

سایر بخش ها