• دیدار جمعی از دانش آموزان انجمنی با امام جمعه یزد

  • طنین لبیک یا حسین نوجوانان عاشورایی در یزد

  • برگزاری جشن میلاد امام هادی (ع) و عید غدیر در بین دانش آموزان انجمنی یزد

  •                    برگزاری اردوی شهید آوینی ویژه انجمنی های دوره اول یزد

     
جلسه با مدیرکل آموزش و پرورش

 بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد کادر اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در دفتر مدیرکل دیدار نمودند.

2388

دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ مسئول اتحادیه استان به همراه معاونت فرهنگی برادران و خواهران و مدیر اجرایی و مدیر خواهران مرکز استان با دکتر عباسعلی دانافر مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان یزد دیدار و گفتگو کردند . در این جلسه مسئول استان ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت مدیرکلی آموزش و پرورش ، آرزوی موفقیت نموده و گزارشی از فعالیت های اتحادیه ارائه کرده و یک جلد تفاهم نامه اتحادیه و آموزش و پرورش را تقدیم شان نمود.

در ادامه مدیر کل محترم ضمن اظهار خوش وقتی از فعالیت های اتحادیه بر لزوم تربیت اخلاقی و حرفه آموزی دانش آموزان تأکید نموده و از اتحادیه خواستند در این امر مهم بازوی آموزش و پرورش باشندو مانند گذشته ان شاالله بیشتر با اتحادیه همکاری نمایند.

آقای دانافر از فعالیت های اتحادیه اظهار رضایت نموده و افزود همین که از ابتدای انقلاب تاکنون اتحادیه با قوّت فعالیت می نماید و تعطیل نشده اعتماد مقام معظم رهبری به این نهاد را نشان می دهد.

2389

209 بازدید
2389
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3548

پاسخ دهید

سایر بخش ها