• تجلیل از فعالان چهارمین دوره جشنواره مدرسه انقلاب در شهرستان تفت

  • جشن بزرگ دانش آموزی میلاد حضرت علی اکبر (ع) در یزد

  • اعتکاف دانش آموزی در ایام البیض ماه رجب المرجب 1439 11 الی 13 فروردین 1397

  • بیست وسومین یادواره 973 شهید دانش آموز و مسئولین اتحادیه استان با عنوان همکلاسی آسمانی 10 اسفند 96

     
جلسه با مدیرکل آموزش و پرورش

 بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد کادر اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در دفتر مدیرکل دیدار نمودند.

2388

دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ مسئول اتحادیه استان به همراه معاونت فرهنگی برادران و خواهران و مدیر اجرایی و مدیر خواهران مرکز استان با دکتر عباسعلی دانافر مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان یزد دیدار و گفتگو کردند . در این جلسه مسئول استان ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت مدیرکلی آموزش و پرورش ، آرزوی موفقیت نموده و گزارشی از فعالیت های اتحادیه ارائه کرده و یک جلد تفاهم نامه اتحادیه و آموزش و پرورش را تقدیم شان نمود.

در ادامه مدیر کل محترم ضمن اظهار خوش وقتی از فعالیت های اتحادیه بر لزوم تربیت اخلاقی و حرفه آموزی دانش آموزان تأکید نموده و از اتحادیه خواستند در این امر مهم بازوی آموزش و پرورش باشندو مانند گذشته ان شاالله بیشتر با اتحادیه همکاری نمایند.

آقای دانافر از فعالیت های اتحادیه اظهار رضایت نموده و افزود همین که از ابتدای انقلاب تاکنون اتحادیه با قوّت فعالیت می نماید و تعطیل نشده اعتماد مقام معظم رهبری به این نهاد را نشان می دهد.

2389

80 بازدید
2389
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3483

پاسخ دهید

سایر بخش ها