• دیدار جمعی از دانش آموزان انجمنی با امام جمعه یزد

  • طنین لبیک یا حسین نوجوانان عاشورایی در یزد

  • برگزاری جشن میلاد امام هادی (ع) و عید غدیر در بین دانش آموزان انجمنی یزد

  •                    برگزاری اردوی شهید آوینی ویژه انجمنی های دوره اول یزد

     
جلسه والدین (شهرستان تفت) – ۱۹ دی ۹۶

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد جلسه با والدین دانش آموزان انجمنی شهرستان تفت جهت تشریح برنامه های این تشکل دانش آموزی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

2301

سه شنبه ۱۹ دی ماه ۹۶ نشست با والدین دانش آموزان انجمنی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد. حمیدرضا کافی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان تفت در ابتدای این نشست ضمن تشکر از همکاری خوب مجموعه آموزش و پرورش تفت گفت: برنامه هایی که اتحادیه شهرستان در نظر ندارد به گونه ای است که می تواند رشد خوبی را در دانش آموزان ایجاد کند تا آنها بتوانند مدیران خوبی برای شهرستان و کشور در آینده باشند.

2304

معاون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با حضور در این نشست با بیان اینکه اصلی ترین مجموعه تربیتی خانواده است و سایر مجموعه ها کمک کننده اند، گفت: مدرسه، خانواده ، مسجد و تشکل های فرهنگی برای اینکه بر روی نوجوان اثر بگذارنند باید بدانند که نوجوان چه می خواهد.

«حجت الاسلام سید یحیی نجم الهدی» با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم فرمود: بعد از ۱۲ سالگی نوجوان به دنبال دوست می گردد و بدون دوست نمی تواند باشد عنوان نمود خانواده ها نباید از دوست داشتن نوجوان نگران باشند بلکه باید شرایطی فراهم کنند تا دوستان خوبی را پیدا کند.

وی ادامه داد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کاری که در درجه اول انجام می دهد این است که یکسری دوستان خوب را در کنار یکدیگر جمع می کند و معتقد است دانش آموز نباید رشد کاریکاتوری داشته باشد، در یک زمینه ای مانند علمی زیاد رشد کند و در زمینه ی دیگری مانند اخلاق و فرهنگ رشدی نداشته باشد بلکه یک دانش آموز موفق باید در همه زمینه ها رشد متناسبی داشته باشد.

حجت الاسلام نجم الهدی با ضروری خواندن ارتباط مربیان با خانواده ها گفت: به خانواده ها کمک می کنیم ولی خانواده ها نقش اصلی را باید ایفا کنند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان تفت در این نشست گفت: با توجه به احساس خطری که در زمینه تهاجم فرهنگی می شود تشکل های دانش آموزی به کمک آموزش و پرورش آمده اند و در این زمینه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی توانسته است با برنامه هایی که دارد به خوبی ایفای نقش کند.

حاج آقا شبانی با بیان اینکه امروز دغدغه رهبری مسائل جوانان است ابراز امیدواری کرد تا با همکاری تشکل ها، آموزش و پرورش و خانواده ها بتوان مسائل را حل کرد.

در این نشست برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان تفت تا پایان سال تحصیلی توسط حمیدرضا پهلوان باقری، مربی قرارگاهی این اتحادیه تشریح شد.

285 بازدید
2301
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3548

پاسخ دهید

سایر بخش ها