• تجلیل از فعالان چهارمین دوره جشنواره مدرسه انقلاب در شهرستان تفت

  • جشن بزرگ دانش آموزی میلاد حضرت علی اکبر (ع) در یزد

  • اعتکاف دانش آموزی در ایام البیض ماه رجب المرجب 1439 11 الی 13 فروردین 1397

  • بیست وسومین یادواره 973 شهید دانش آموز و مسئولین اتحادیه استان با عنوان همکلاسی آسمانی 10 اسفند 96

     
کتابِ شیرین تر از عسل- ۶ دی ۹۶

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد، جلسه هماهنگی و تقسیم کار ویژه مسابقه کتابخوانی در مدارس متوسطه دوره اول پسر و دختر با حضور مسئول اتحادیه استان، مسئول متوسطه دوره اول پسران، مدیراجرایی، معاونت خواهران و مدیر مرکز شهرستانها در دفتر اتحادیه استان تشکیل شد.

6دی-مسابقه-کتابخوانی

چهارشنبه ۶ دی ماه ۹۶ مسئول متوسطه دوره اول پسران با توجه به اولین مسابقه کتابخوانی و عنوان نقاط قوت و ضعف آن افزود دومین مسابقه کتابخوانی با معرفی کتابِ شیرین تر از عسل در سطح استان با مشارکت شهرستان ها ویژه دانش آموزان متوسطه دوره اول با هدف معرفی الگوی مناسب، احیاء و شور دادن به انجمن های مدارس دوره اول و شور و شوق دانش آموزان برگزار خواهد شد.

همکاری و دخیل نمودن ادارات فرهنگی ، مسئول مشخص در هر شهرستان جهت این مسابقه، اهداء جوایز ارزشمند و نفیس جهت ترغیب دانش آموزان به شرکت در این مسابقه از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

160 بازدید
6دی-مسابقه-کتابخوانی
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3483

پاسخ دهید

سایر بخش ها