• دیدار جمعی از دانش آموزان انجمنی با امام جمعه یزد

  • طنین لبیک یا حسین نوجوانان عاشورایی در یزد

  • برگزاری جشن میلاد امام هادی (ع) و عید غدیر در بین دانش آموزان انجمنی یزد

  •                    برگزاری اردوی شهید آوینی ویژه انجمنی های دوره اول یزد

     
کتابِ شیرین تر از عسل- ۶ دی ۹۶

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد، جلسه هماهنگی و تقسیم کار ویژه مسابقه کتابخوانی در مدارس متوسطه دوره اول پسر و دختر با حضور مسئول اتحادیه استان، مسئول متوسطه دوره اول پسران، مدیراجرایی، معاونت خواهران و مدیر مرکز شهرستانها در دفتر اتحادیه استان تشکیل شد.

6دی-مسابقه-کتابخوانی

چهارشنبه ۶ دی ماه ۹۶ مسئول متوسطه دوره اول پسران با توجه به اولین مسابقه کتابخوانی و عنوان نقاط قوت و ضعف آن افزود دومین مسابقه کتابخوانی با معرفی کتابِ شیرین تر از عسل در سطح استان با مشارکت شهرستان ها ویژه دانش آموزان متوسطه دوره اول با هدف معرفی الگوی مناسب، احیاء و شور دادن به انجمن های مدارس دوره اول و شور و شوق دانش آموزان برگزار خواهد شد.

همکاری و دخیل نمودن ادارات فرهنگی ، مسئول مشخص در هر شهرستان جهت این مسابقه، اهداء جوایز ارزشمند و نفیس جهت ترغیب دانش آموزان به شرکت در این مسابقه از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

306 بازدید
6دی-مسابقه-کتابخوانی
دیدگاه ها

Notice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/gharigh/domains/najigharigh.ir/public_html/main/wp-includes/functions.php on line 3548

پاسخ دهید

سایر بخش ها